Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

MOPS W Parczewie informuje, że przyjmuje zgłoszenia osób i rodzin potrzebujących wsparcia w postaci produktów żywnościowych.

MOPS W Parczewie informuje, że przyjmuje zgłoszenia osób i rodzin potrzebujących wsparcia w postaci produktów żywnościowych.

Pełna treść ogłoszenia - plik pdf

2 czerwca 2020

Informacja dotycząca obsługi klientów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Parczewie

attention 23334 1280   W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Parczewie.

Niezbędną dokumentację, mogą Państwo dostarczyć za pośrednictwem poczty (na adres ul. Ogrodowa 16 , 21-200 Parczew) lub platformy ePUAP lub wrzucać do skrzynki pocztowej zawieszonej na drzwiach wejściowych Ośrodka.

Wątpliwości i pytania można zgłaszać telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

12 marca 2020
Czytaj więcej o: Informacja dotycząca obsługi klientów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Parczewie

Konferencja „OTWIERAM OCZY REAGUJĘ NA PRZEMOC”

    Zespół Interdyscyplinarny w porozumieniu z Burmistrzem Parczewa zorganizował konferencję o charakterze profilaktyczno – edukacyjnym w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie skierowaną do mieszkańców Gminy Parczew, a w szczególności do osób będących świadkami przemocy w rodzinie pod hasłem:

„OTWIERAM OCZY REAGUJĘ NA PRZEMOC”

Konferencja odbyła się w dniu 21.10.2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie w godzinach 10:00 – 14:00.

28 października 2019
Czytaj więcej o: Konferencja „OTWIERAM OCZY REAGUJĘ NA PRZEMOC”

Spotkanie informacyjne dotyczące realizowanych zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 r

 Dnia 30.10.2019 r.o godz. 14.00 na ul. Kolejowej 4 w Parczewie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące realizowanych zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 r.
Zainteresowanych realizacją zadań z zakresu profilaktyki serdecznie zapraszam.
 
Pełnomocnik ds. Uzależnień
Edyta Chmielarz
28 października 2019

Zgłoszenie zadań do Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2020r.

   Instytucje sektora publicznego i osoby fizyczne ubiegające się o finansowanie/dofinansowanie zadania składają w formie pisemnej Kartę zgłoszenia zadania do Pełnomocnika Burmistrza ds. Uzależnień na rok 2020  w terminie  do 4 listopada 2019r. w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Ogrodowa 16 w Parczewie do godz. 15.00.

23 października 2019